مهندس محمدرضا قائدامینی

 

مشاهده سخن  شهردار

 

آخرین اخبار شهرداری هارونی

  • پروژه های شهرداری
  • اخبارشهرداری
شهردار هارونی در پیامی آغاز سال نو و عید نوروز را به شهروندان تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی شهرداری هارونی،  در متن پیام مهندس قائدامینی به مناسبت بهار طبیعت و عید نوروز آمده است: بسم الله الرحمن ارحیم“فَانظُرْ إِلَی‌َّ ءَاثَـَرِ رَحْمَت‌ِ اللَّه‌ِ کَیْف‌َ یُحْی‌ِ الاْرْض‌َ بَعْدَ مَوْتِهَآ إِن‌َّ ذَ َلِکَ لَمُحْی‌ِ الْمَوْتَی‌َ وَ هُوَ

گزارش تصویری از عملکردشهرداری

پروژه روشنایی ارامستان شهر با همکاری و‌ مساعدت مهندس مردانی رییس اداره برق لاران و‌پیگیری های رییس محترم شورای اسلامی
رضا شهرانی شهردار تمام معابر شهر اسفالت خواهد شد   تا کنون در سال ۹۸ بالغ بر ۱۸۰۰۰ متر مربع از معابر سخت و دارای
08 مرداد 1398
0
بازدید میدانی مدیر کل دفتر فنی استانداری و مسولین جهاد کساورزی، ستاد بحران، مشاور طرح هادی، شورای اسلامی شهر، راه و

درباره شهرداری

پیام تبریک شهردار هارونی به مناسبت عید نوروز

شهردار هارونی در پیامی آغاز سال نو و عید نوروز را به شهروندان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شهرداری هارونی،  در متن پیام مهندس قائدامینی به مناسبت بهار طبیعت و عید نوروز آمده است:

بسم الله الرحمن ارحیم
“فَانظُرْ إِلَی‌َّ ءَاثَـَرِ رَحْمَت‌ِ اللَّه‌ِ کَیْف‌َ یُحْی‌ِ الاْرْض‌َ بَعْدَ مَوْتِهَآ إِن‌َّ ذَ َلِکَ لَمُحْی‌ِ الْمَوْتَی‌َ وَ هُوَ عَلَی‌َ کُل‌ِّ شَی‌ْءٍ قَدِیرٌ ؛(روم‌،50)
پس به آثار رحمت خدا بنگر که چگونه زمین را پس از مرگش زنده می‌گرداند. در حقیقت‌، هم اوست که قطعاً زنده کننده مردگان است و اوست که بر هر چیزی تواناست‌.

«به نام خدای بهار آفرین
برای من افتخاریست که درعید در ردای شهرداری، در لباس مسئولیت از پس سال ها، به همشهریانم سلام نوروزی بدهم و همین فرصت ارادت به مردم شهرمان،پاداشی برای من و همکاران پرتلاشم است.
مسئولیت، بار امانتی بزرگ به دوش همه ماست. اجازه بدهید در این ایام تجدید پیمان کنم که ما بر سر عهد و وفای خود با مردم این دیار هستیم.
شهر هارونی باید شهری باشد درخور نام.
توسعه نه فقط پل و خیابان و ساختمان است؛ توسعه لذت بردن از زندگی در شهرمان است. انشاالله شهرمان جایی باشد که شهروندانش حال خوب زندگی را با تمام وجود لمس کنند.
از خداوند منان مسئلت داریم در این لحظات عزیز که توفیق دارم به مردم عزیز شهرمان خدمت کنم از مشکلات عبور نمائیم و شاهد پیشرفت و توسعه شهر هارونی باشیم ، توسعه ای به لحاظ عمرانی ، محیط زیست ، ایجاد فضای سبز مناسب و احداث فضاهای فرهنگی و تفریحی و ورزشی درخور شان و منزلت مردم شریف شهرم هارونی
اینجانب لازم می دانم بعنوان خادم مردم فهیم و قدرشناس شهر هارونی ضمن تبریک سال جدید از زحمات و تلاشهای همه مسئولین استانی اعم از استاندار معظم و محبوب، معاونین محترم، مدیران کل استانداری و مسئولین دلسوز شهرستان ، امام جمعه فرهیخته و نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی، فرماندار معزز و اعضای محترم  شورای اسلامی شهر هارونی و همکاران سخت کوش شهرداری هارونی و همه عزیزانی که بنحوی مارا در ارائه خدمات به شهروندان  بویژه همکاران خدماتی که در نظافت معابر و جمع آوری پسماند و زباله یاری نمودند تشکر نموده و از درگاه احدیت تعجیل در فرج حضرت حجت (عج) و طول عمر و تندرستی مقام عظمای ولایت و عزت وعظمت نظام اسلامی در عرصه های مختلف سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی ، اقتصادی و دانش فنی و توفیق خدمتگزاری بی منت خادمان ملت را مسئلت می نمایم .

ارادتمند شما مهندس محمدرضا قائدامینی
شهردار هارونی

اولین نشست شورای فرهنگی،هنری و اجتماعی شهرداری

اولین نشست شورای فرهنگی،هنری و اجتماعی شهرداری های استان مورخ 2/۹/1400 از طریق ویدئو کنفرانس با حضور مدیر کل محترم دفتر امور شهری و شوراها و مدیر محترم روابط فرهنگی،هنری و اجتماعی و شهرداران و سرپرستان و کارشناسان امور فرهنگی،هنری و اجتماعی و همچنین مسئولین امور مالی برگزار گردید.

روابط عمومی شهرداری هارونی

تسطیح و آماده سازی و سنگ کاری اولیه پارک مسیر بیدکان

تسطیح و آماده سازی و سنگ کاری اولیه پارک مسیر بیدکان

 

 

 

 

 

 

اطلاعات تماس

آدرس :شهر هارونی،خیابان امام خمینی(ره)،جنب بانک صادرات،کدپستی 8844114694

تلفکس:33461511-038

 شماره های تماس:

038-33461800 038-33461820 038-33461830

مجموع بازدید کنندگان
29366
بازدید کنندگان امروز
54
بازدید از صفحات دیروز
644
بازدیدکنندگان دیروز
110
بازدید کنندگان هفته گذشته
434
بالا