سلام علیکم
یا مقلب القلوب و الابصار؛ یا مدبر اللیل و النهار؛ یا محول الحول و الاحوال؛ حول حالنا الی احسن الحال

به نام خداوند زیبایی ها

احتراما ضمن تبریک عید نوروز و فرارسیدن سال جدید خدمت مردم عزیز شهر هارونی، امسال تقارن بهار طبیعت با بهار بندگی این فرصت ویژه برای خودسازی را دوچندان کرده است. در نوروز امسال به مهمانی خدا نیز خواهیم رفت که قطعا برکات و ثمرات بزرگی برای ما خواهد داشت.

لذا مجددا ضمن تبریک عید نوروز و ماه مبارک رمضان به مردم عزیز شهر هارونی به ویژه خانواده معزز و معظم شهدا،جانبازان، ایثارگران و پرسنل زحمتکش شهرداری هارونی و اعضای محترم شورای اسلامی شهر هارونی و دیگر خدمتگزاران شهرمان تبریک و تهنیت عرض نموده و سالی سرشار از برکت ومعنویت را ازدرگاه خداوند متعال برای شما و خانواده محترمتان مسئلت می نمایم. آرزوی صحت و سلامتی، رزق و روزی با برکت و فراوان و توفیق روز افزون را برای همه ی شما بزرگواران مسئلت می‌ نماییم.

امید است در سال جدید نیز راه پر افتخار خدمتگزاری به مردم شریف و قدرشناس شهر هارونی را با اتکال به الطاف بیکران الهی تحت توجهات حضرت ولی عصر (عج) و رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری وبا معاضدت و همکاری همه پرسنل و با  درایت شهرداری و تعامل و همراهی و همکاری اعضای شورای اسلامی شهر هارونی و مشارکت همه دلسوزان سپری نمائیم.
دعا برای شفای مریض ها فراموش نشود التماس دعا
مهندس محمدرضا قائدامینی هارونی
شهردار هارونی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *